Zarejestruj się / Moje konto
Grenke Leasing

Moduł Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

Model: UF-MM-1G

Moduł Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
  • Moduł Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
Cena (brutto):
81,00 zł
Cena (netto):
65,85 zł
ilość
Dostępność:Ilość sztuk w magazynie: 0Producent: Ubiquiti NetworksGwarancja: Rękojmia 24 miesiąceWydrukuj ulotkę:
Symbol producenta UF-MM-1G
Nazwa produktu Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
Producent Ubiquiti Networks
Klasa produktu  
  • Moduł Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

Zapytanie o "Moduł Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack"

ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 52
fax: 62 753 48 67

Wszystkie kategorie produktów: