Zarejestruj się / Moje konto
Grenke Leasing

Moduł TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC

Model: TL-SM311LS

Moduł TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC
Cena (brutto):
68,00 zł
Cena (netto):
55,28 zł
ilość
Dostępność:Ilość sztuk w magazynie: 20Producent: TP-LinkGwarancja: Rękojmia 36 miesięcyWydrukuj ulotkę:
Produkt:
Nazwa: TPLINK TL-SM311LS TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
Opis: TP-Link TL-SM311LS - Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) - światłowodowy - LC pojedynczy-tryb - do 10 km - 1310 nm
EAN: 6935364030216
Gwarancja producenta: 60 months
 Ogólne
Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)
Typ obudowy: Moduł podłączany
 Praca w sieci
Technologia podłączania: Przewodowa
Rodzaj okablowania: Światłowodowy
Szybkość transmisji danych: 1.25 Gbps
Długość fali optycznej: 1310 nm
Maks. zasięg transmisji: 10 km
Wskaźniki statusu: Status
Cechy: Możliwy pełen dupleks
Zgodność z normami: IEEE 802.3z
 Rozszerzenie / połączenie
Interfejsy: 1 x sieć - tryb pojedynczy LC x 2
Zgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC)
 Różne
Zgodność z normami: Plug and Play, FCC
 Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy: 0 °C
Maksymalna temperatura pracy: 70 °C
Dopuszczalna wilgotność: 10 - 90%

Zapytanie o "Moduł TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC"

ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 52
fax: 62 753 48 67

Wszystkie kategorie produktów: