Zarejestruj się / Moje konto
Grenke Leasing

Moduł TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC

Model: TL-SM311LM

Moduł TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC
Cena (brutto):
70,00 zł
Cena (netto):
56,91 zł
ilość
Dostępność:Ilość sztuk w magazynie: 0Producent: TP-LinkGwarancja: Rękojmia 36 miesięcyWydrukuj ulotkę:
Produkt:
Nazwa: TPLINK TL-SM311LM TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
Opis: TP-Link TL-SM311LM - Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC wielomodowy - do 550 m - 850 nm
EAN: 6935364030209
Gwarancja producenta: 60 months
 Ogólne
Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)
Typ obudowy: Moduł podłączany
 Praca w sieci
Technologia podłączania: Przewodowa
Rodzaj okablowania: 1000Base-SX
Protokół komunkacyjny danych: GigE
Szybkość transmisji danych: 1 Gbps
Długość fali optycznej: 850 nm
Maks. zasięg transmisji: 550 m
Wskaźniki statusu: Status
Cechy: Możliwy pełen dupleks
Zgodność z normami: IEEE 802.3z
 Rozszerzenie / połączenie
Interfejsy: 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Zgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC)
 Różne
Zgodność z normami: Plug and Play, FCC
 Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy: 0 °C
Maksymalna temperatura pracy: 70 °C
Dopuszczalna wilgotność: 10 - 90%

Zapytanie o "Moduł TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC "

ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 52
fax: 62 753 48 67

Wszystkie kategorie produktów: